De Viool
Wil jij viool leren spelen? Viooldocent Baukje van Schie leert je de kunst van het vioolspelen! (5+)
Ontdekt jouw kind een violist in zichzelf? Baukje van Schie helpt kinderen op weg in de kunst van het vioolspelen!
De vioollessen worden gegeven aan kinderen vanaf vijf jaar. Afhankelijk van leeftijd en muzikale belangstelling zijn er diverse lesmethodes mogelijk. Er wordt veel aandacht gegeven aan een juiste speelhouding en speelbewegingen.
In een vrijblijvende kennismakingsles kan jouw kind ontdekken of vioolles iets voor hem of haar is!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Wil je alle leuke restaurants voor kinderen in de regio op een rij? Klik dan op de categorie Uiteten.
Vioolles De Viool
Sartrestraat 56
7323 GV Apeldoorn
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.