Meivakantie bij Binky
Ontdekken, spelen en knutselen bij Binky in Apeldoorn!
Lekker naar buiten en samen iets leren? In de meivakantie zit je goed bij Speelparadijs Malkenschoten, waar Binky allerlei vrolijke activiteiten organiseert rond natuur en dieren. Dit is echt zo’n plek waar je spelenderwijs ontdekt.
Wat kun je doen bij Binky in de meivakantie?
Elke dag staat in het teken van een ander thema. Zo duiken jullie in de wereld van vlinders, leren jullie alles over bijen met een imker en ga je zelf aan de slag met een moestuintje.
Tijdens de activiteiten wordt er geknutseld en ontdekt, van het pimpen van een bloempotje tot het maken van bijenwaskaarsjes. En natuurlijk komt Binky zelf ook langs voor een vrolijke meet & greet.
Leuk en leerzaam tegelijk
Je wandelt hier lekker rond en ondertussen steken kinderen spelenderwijs iets op over de natuur. Even kijken naar echte vlinders met een vergrootglas of ontdekken waar eten vandaan komt.
De activiteiten zijn overzichtelijk en gezellig opgezet, waardoor het fijn is om tussendoor aan te schuiven.
Dit maakt dit uitje zo leuk:
✓ Afwisselende thema’s zoals vlinders, bijen en moestuinieren
✓ Zelf knutselen en ontdekken in de buitenlucht
✓ Meet & greet met Binky
Klik door via de roze button en bekijk wanneer jullie aansluiten bij één van de Binky activiteiten!
Data:
- dinsdag 21 april 2026
- woensdag 22 april 2026
- vrijdag 24 april 2026
- zondag 26 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Speelboerderij Binky
Dubbelbeek 4
7333 NH Apeldoorn
Openingstijden
21 april t/m 10 mei 2026. Zie website voor de exate data en tijdenToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
FC straat komt naar Apeldoorn!
Gratis voetbalclinics van FC Straat met Sportservice Apeldoorn!
Open dag Scouting st Victor
Kom sfeer proeven bij Scouting St. Victorgroep in het Orderbos!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!