Milky Way (8+)
Een fantasierijke hiphopreis door de Melkweg, te zien in het theater Orpheus!
11 oktober 2026 | Orpheus, Apeldoorn
Je zit alleen op een bankje bij het sportveld. Iedereen is weg. Je sporttas naast je, muziek in je oren, hoofd vol vragen. Waarom voel ik me soms zo alleen? Wanneer ben ik eigenlijk “groot genoeg”? En waarom moeten sneakers altijd op de groei?
Waar gaat de voorstelling over?
In Milky Way verandert dat gewone moment ineens in iets magisch. In je rugzak opent een portaal naar een andere dimensie en voor je het weet zweef je ondersteboven door de Melkweg. Daar ontmoet je dansers die je meenemen in een wereld vol hiphop, fantasie en herkenbare gevoelens.
Deze bekroonde voorstelling (Zilveren Krekel!) gaat over alleen zijn, samen zijn, groeien, twijfelen en ontdekken dat er altijd iemand is die je opvangt. Met een nieuwe, talentvolle cast vol energie en verbeeldingskracht.
Een krachtige, beeldende en ontroerende dansvoorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar die soms even verdwaalt in zijn eigen gedachten.
Waarom moet je deze voorstelling zien?
✓ Een bijzondere mix van hiphop, dans en theater
✓ Herkenbare thema’s zoals vriendschap, groeien en twijfelen
✓ Winnaar van een Zilveren Krekel
✓ Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar
Klik op de roze button en zweef mee door de Melkweg!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Orpheus
Churchillplein 1
7314 BZ Apeldoorn
Openingstijden
11 oktober 2026 om 14:30 uurPrijs
€ 14,50Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Chocolade Festival Zutphen
Het Chocolade Festival in Zutphen! Alles in teken van chocolade en er zijn leuke kinderactiviteiten!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Gratis zangworkshop in Apeldoorn
Zingen, bewegen en muziek maken! Doe mee met de gratis kinderworkshop van Start to Sing Apeldoorn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!