VUE Deventer
Kom met je gezin een leuke kinderfilm bekijken in de Vue Bioscoop van Deventer!
Zoef met de roltrap naar boven om bij de Vue Bioscoop in de Boreel uit te komen! Kies de leukste kinderfilm en installeer je met een grote bak popcorn en iets lekkers te drinken!
Klinkt goed toch?
Voor de actuele films, tijden en openingstijden neem je een kijkje op de website van Vue Deventer. Klik hiervoor op de roze websitebutton.
Daarna nog lekker een hapje en drankje doen in de stad van Deventer? De leukste en kindvriendelijke restaurants vind je in de rubriek Uiteten!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Museum Hagedoorns Plaatse in Epe
Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse
Herfst vol verhalen bij MIMIK
Kinderfilms, theater, een pyjamaontbijt en creatieve workshops tijdens de herfstvakantie bij MIMIK.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)