Feestje bij Vue Apeldoorn
Film kijken met je vrienden! Organiseer je verjaardagsfeest bij Vue Bioscoop in Apeldoorn.
Draait er een film die je leuk vindt? Dan is het een tof idee om hier je kinderfeestje van te maken.
Met een kinderfeestje bij Vue is alles geregeld: kijk een film naar keuze, staat er een tafel met wat lekkers en ranja klaar én krijgen jullie een Vue kidsbox voorzien van popcorn, een snoepje en drinken tijdens de pauze.
Wil je meer weten of het feestje reserveren? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Kidsproof heeft ook alle leuke kindvriendelijke restaurants in Apeldoorn, Deventer en omgeving op een rij gezet. Bekijk ze in de categorie Uiteten.
Vue Bioscoop
Nieuwstraat 381
7311 BR Apeldoorn
Openingstijden
woensdag-, vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag (m.u.v. de herfstvakantie en kerstvakantie)Prijs
€9,29 exclusief toeslagenToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!