Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hanzespeurneus

Beleef een spannende speurtocht door het Bergkwartier met VVV Deventer!

Het Bergkwartier in Deventer is eigenlijk een groot museum. Als je door de wijk loopt is het bijna net alsof je in een middeleeuwse stad rondloopt. Om de stad nog beter te leren kennen heeft de VVV een Hanzespeurtocht gemaakt.

Aan de hand van vragen en opdrachten leer je de wijk het Bergkwartier kennen en word je een echte Hanze-speurneus! De speurneus is ook verkrijgbaar voor volwassenen, bij VVV Deventer.

Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

VVV Deventer

Brink 98

7411 BZ Deventer

Prijs € 2,50
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief