Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

In de sporen van Berend

Speuren, spanning, sensatie en strijd: ga mee op Expeditie Bronckhorst van VVV Vorden!

Speelde je vroeger wel eens dat je ridder was of schildknaap of prinses en dat je in een kasteel woonde? In en rond het dorpje Vorden staan nog steeds heel veel kastelen. Daar woonden ooit die stoere ridders, mooie jonkvrouwen en deftige baronnen. 

Tijdens de fietsroute (geschikt vanaf 8 jaar) In de sporen van Berend kom je langs kasteel Vorden en langs kasteel Hackfort. Onderweg maak je kennis met Berend door allerlei opdrachtjes te doen. Zo ontdek je waar hij woonde, waar hij speelde, wat en hoe Berend at, welke kleding hij droeg en wat hij moest leren.

De route is verkrijgbaar bij VVV in Vorden, waar je een rugzakje koopt met alles wat je onderweg nodig hebt.

Ga je op pad? Voor meer info klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

VVV Vorden

Dorpsstraat 12a

7251 BB Vorden

Prijs € 9.75 per rugzak
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving

Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief