Restaurant A1
Gerechten van over de hele wereld, live cooking en een binnenspeeltuin bij Restaurant A1 in Deventer!
Gerechten van over de hele wereld, van Italiaans tot Japans, van Frans tot Chinees en van Indiaas tot Zuid-Amerikaans! En benieuwd hoe dat bereid wordt? Nou je staat erbij en kijkt erna, want bij dit Wereldrestaurant wordt live gekookt!
Ligt de interesse van de kids toch ergens anders? Tja, dat kan komen omdat er in dit restaurant ook een waar speelparadijs is. Zowel de wat oudere kinderen als de kleintjes vermaken zich hier prima. Er is een ballenbak, klimtoestellen, tafelvoetbal, een interactieve playground en er is een heuse bioscoop!
Wil je meer weten over Restaurant A1? Via de roze websitebutton ga je naar de website van dit kindvriendelijke restaurant in Deventer!
Meer kindvriendelijke restaurants vind je in onze categorie Uit Eten.
Restaurant A1
Maagdenburgstraat 6
7421 ZB Deventer
Openingstijden
ma: 17:00 - 22:00 uurdi: gesloten
vrij: 17:00 - 22:00 uur
za-zo: 16:00 - 22:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!