De Driehoek
Toegankelijke speeltuin in een gezellige volkswijk van Deventer!
De Driehoek is de wijk- en speeltuinvereniging van Voorstad Oost/Deventer. Er is van alles te doen. Buiten in het groene speelpark vind je unieke speeltoestellen en een mooi voetbalveld. De speeltuin is goedgekeurd door de Speeltuinbende, dat betekent dat ook minder-valide kinderen er lekker kunnen spelen.
Binnen in een van de zalen of de serre worden regelmatig activiteiten georganiseerd zoals de kinderclub, dansen, bingo, handwerken, theater, wandelen en yoga.
Voor meer informatie klik je op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Speeltuin De Driehoek Deventer
Rielerweg 110
7416 ZJ Deventer
Openingstijden
Elke dag open van 9:00 – 20:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Toegankelijke inspiratie
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
12x leuke spelletjes met sneeuw
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer
Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.