Woeste Willem
Spelen in de natuur doe je bij Woeste Willem! De natuurspeelplek in de uiterwaarden van de IJssel!
Woeste Willem is een natuurspeelplek in Deventer. Geen schommels en glijbanen in deze speeltuin, maar spelen met boomstammen, water en modder! Ga lekker op ontdekkingstocht en trek vooral je alleroudste kleren aan, want hier mag én ga je lekker vies worden.
Je vindt deze natuurspeeltuin aan het einde van het Worpplantsoen, achter de dijk. Woeste Willem houdt van natuur, dus kom zoveel mogelijk lopend of op de fiets. Mocht je toch met de auto komen dan kun je gratis parkeren bij het pontje en via het park naar de natuurspeelplaats lopen!
Wil je meer weten over Woeste Willem in Deventer? Klik dan op de roze websitebutton.
En trek gekregen van al dat spelen in de natuur? Check dan de rubriek met kindvriendelijke restaurants!
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Muziekzomer Gelderland 2026
Beleef muzikaal toptalent tijdens de Muziekzomer Gelderland op verschillende locaties in en om Apeldoorn!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!