Woeste Willem
Spelen in de natuur doe je bij Woeste Willem! De natuurspeelplek in de uiterwaarden van de IJssel!
Woeste Willem is een natuurspeelplek in Deventer. Geen schommels en glijbanen in deze speeltuin, maar spelen met boomstammen, water en modder! Ga lekker op ontdekkingstocht en trek vooral je alleroudste kleren aan, want hier mag én ga je lekker vies worden.
Je vindt deze natuurspeeltuin aan het einde van het Worpplantsoen, achter de dijk. Woeste Willem houdt van natuur, dus kom zoveel mogelijk lopend of op de fiets. Mocht je toch met de auto komen dan kun je gratis parkeren bij het pontje en via het park naar de natuurspeelplaats lopen!
Wil je meer weten over Woeste Willem in Deventer? Klik dan op de roze websitebutton.
En trek gekregen van al dat spelen in de natuur? Check dan de rubriek met kindvriendelijke restaurants!
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie tips
Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.