Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Berkel

Een frisse duik in het zwembad of een leuk tochtje kanovaren of waterfietsen!

Bij buitenzwembad De Berkel kan je lekker een dagje komen afkoelen als het lekker weer is! Neem een duik van de duikplank of plons het water in via de glijbaan, neem plaats met je kleedje op de mooie ligweide en geniet van zonnetje!

Ben je uitgezwommen en wil je wel eens wat ander? Dan kan je bij Zwembad De Berkel ook een kano, waterfiets of SUP-plank huren.

Zo kan je de hele dag met je Kano varen richting Lochem of stroomafwaarts richting Zutphen! Geniet van de schitterende natuur in en om Almen.

Voor meer informatie klik je op de roze button!

In Almen kan je ook een hele leuke ezeltocht maken en genieten van een gezellige picknick op de Vetweide.

Zwembad en Kanocentrum De Berkel

Berkelweg 7

7218 AS Almen

Mail direct

Mail direct naar Zwembad en Kanocentrum De Berkel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Aquacentrum Malkander

Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!

12x wintertips op de Veluwe

We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

12x de leukste winteruitjes op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

De leukste kerstmarkten in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Een kerstmarkt bezoeken met je kinderen? We hebben alle informatie over kerstmarkten en winterfairs in 2025 in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe voor je op een rijtje gezet.

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >