
Zwembad De Boskoele
Lekker zwemmen en toffe kinderactiviteiten in het mooie buitenzwembad van Gorssel!
Zwembad de Boskoele is te vinden in Gorssel en is voorzien van een grote ligweide, een super leuk springkussen, een groot bad en een peuterbadje.
Niet alleen is dit zwembad geschikt voor een leuk dagje waterpret, ook worden er regelmatig activiteiten georganiseerd! Zo is er bijvoorbeeld bij heel mooi weer en als het ’s avonds nog lekker warm is een echte poolparty, er wordt dan voor catering gezorgd zodat je niet naar huis hoeft en lekker de hele dag in het zwembad kan blijven!
Dus voor een heerlijk dagje waterpret moet je zeker de Boskoele in Gorssel eens bezoeken!
Voor meer informatie over het zwembad klik je op de roze button!
Toch liever een dagje kunst bekijken? Ook dat kan in Gorssel. Neem eens een kijkje bij Museum More!
Meer inspiratie


Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
16x meivakantie tips
Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!