Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Peppel

Kom discozwemmen, leer snorkelen, glijd van de glijbaan of haal je zwemdiploma bij Zwembad de Peppel!

Roetsjen van de glijbanen, bommetjes maken in het wedstrijdbad, een verfrissende duik nemen in het natuurgezuiverd buitenbad of ga heerlijk ontspannen in de bubbelstrook. In zwembad De Peppel in Ede kun je alle kanten op!

Op de interactieve glijbaan kun je zelf kiezen welk geluid en lichteffecten je wilt hebben en de spectaculaire ‘cone’ zorgt voor een avontuurlijke afdaling. Voor de allerkleinsten is er een familieglijbaan waar de kids rustig vanaf kunnen glijden.

In het het zwembad kan je niet alleen zwemmen of zwemles nemen, maar ook een kinderfeestje geven, disco zwemmen, leren snorkelen of leren zeemeermin zwemmen.

Natuur gezuiverd bad
Het buiten zwembad wordt gezuiverd met een biofilter en planten. Er zit dus geen chloor in het water. De parkachtige setting rond het buitenbad heeft de Veluwe als thema. Met halfronde vormen, grote stenen, waterplanten, struiken en bomen ziet het buitenbad er aantrekkelijk uit. In een beekje, uitmondend in een ondiep meertje kunnen kinderen spetteren en spelen. Het diepere bassin biedt gelegenheid tot plonzen en zwemmen en zelfs banenzwemmers en aquasporters kunnen hier heerlijk zwemmen!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Meer leuke uitjes in Amersfoort en omgeving vind je in de rubriek Eropuit! 

Zwembad de Peppel

Peppelensteeg 17

6715 CV Ede

Prijs Klik op de roze websitebutton voor openingstijden en tarieven.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Peppel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief