Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen met kids 0-4 jaar

Babyzwemmen, peuterzwemmen en kleuterzwemmen bij Zwembad De Sprenkelaar in Apeldoorn!

Met zwemmen kunnen jonge kinderen niet vroeg genoeg beginnen, omdat kids al jong hun bewegelijkheid ontwikkelen. Je kinderen meenemen naar het zwembad is een goede manier om hen te stimueren en kennis te laten maken met bewegen in het water.

Zwembad De Sprenkelaar adviseert om onder begeleiding van een instructeur te leren veilig te zwemmen met kids. Je krijgt oefeningen om je kind te laten wennen aan het water. De baby- en peuterzwemlessen zijn ingedeeld op leeftijd!

Het omkleden van je kind kun je in de zwemzaal doen. Daar is het lekker warm en liggen omkleedkussens  klaar. Er is een aparte dames- en herenkleedzaal.

Wist je dat De Sprenkelaar ook Zwemmen voor Zwangeren aabiedt? Een leuke manier om op een verantwoorde manier fit te blijven tijdens je zwangerschap!

Voor meer info over het baby- en peuterzwemmen klik je op de roze button.

Nooit meer leuke tips missen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Zwembad De Sprenkelaar

Laan van Zevenhuizen 381

7323 AW Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Sprenkelaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!

Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen

Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.

Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn

Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.

Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza

Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief