Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen met kids 0-4 jaar

Babyzwemmen, peuterzwemmen en kleuterzwemmen bij Zwembad De Sprenkelaar in Apeldoorn!

Met zwemmen kunnen jonge kinderen niet vroeg genoeg beginnen, omdat kids al jong hun bewegelijkheid ontwikkelen. Je kinderen meenemen naar het zwembad is een goede manier om hen te stimueren en kennis te laten maken met bewegen in het water.

Zwembad De Sprenkelaar adviseert om onder begeleiding van een instructeur te leren veilig te zwemmen met kids. Je krijgt oefeningen om je kind te laten wennen aan het water. De baby- en peuterzwemlessen zijn ingedeeld op leeftijd!

Het omkleden van je kind kun je in de zwemzaal doen. Daar is het lekker warm en liggen omkleedkussens  klaar. Er is een aparte dames- en herenkleedzaal.

Wist je dat De Sprenkelaar ook Zwemmen voor Zwangeren aabiedt? Een leuke manier om op een verantwoorde manier fit te blijven tijdens je zwangerschap!

Voor meer info over het baby- en peuterzwemmen klik je op de roze button.

Nooit meer leuke tips missen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Zwembad De Sprenkelaar

Laan van Zevenhuizen 381

7323 AW Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Sprenkelaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer

Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.

8x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

12x leuke spelletjes met sneeuw

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief