Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Het Elderink

Kom lekker spelen en spetteren in het mooiste zwembad van de Achterhoek: Het Elderink!

Zwembad Het Elderink is een fijne plek om lekker te ontspannen in en om het water. Behalve verschillende baden zoals een peuterbad, ondiep bad en wedstrijdbad heeft Het Elderink ook een groot terras met tafels, stoelen en parasols.

Ben je even klaar met zwemmen? Doe dan een potje tafeltennis of mens-erger-je-niet of speel het reuzendamspel. Ook is er nog een zonneweide met beachvolleybalveld, grote zandbak, verschillende speeltoestellen en een groot springkussen!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Zwembad Het Elderink

Elderinkweg 1

7255 KA Hengelo

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein

Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

18x Herfstvakantie uitjes

Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief