Zwemschool Kablau
Veelzijdige Zwemschool Kablau voor Turbozwemmen, privé of duoles en reguliere zwemlessen!
Zwemschool Kablau is een veelzijdige zwemschool! De zwemlessen van Zwemschool Kablau prikkelen het leervermogen van het kind optimaal door de individuele aandacht, veel actie en ongedwongen leerplezier. De zwemlessen binnen Zwemschool Kablau hebben over het algemeen een groepsgrootte van 3 kinderen per zweminstructeur. Uit ervaring blijkt dat dit wordt ervaren als een erg prettige leeromgeving voor de kinderen.
In kleine groepen van 3 kinderen wordt er vanaf de start tot en met het diplomazwemmen lesgegeven door dezelfde zwemonderwijzer. Door deze aanpak krijgt het kind de optimale begeleiding. Er is binnen deze zwemschool geen leeftijdsgrens, want een kind begint met lessen wanneer hij/zij daar aan toe is. De zwemlessen worden verzorgd in de zwembaden van Parc Spelderholt en Landal Miggelenberg en in de zomer is iedereen welkom bij Comfortcamping De bosgraaf.
Wil je meer weten over Zwemschool Kablau? Klik dan op de roze websitebutton.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?