Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SummerCamp

SummerCamp van Engels voor Bengels biedt een superleuk en leerzaam zomerkamp, waar plezier voorop staat!

SummerCamp bestaat uit actieve lessen waarbij zingen, creatieve opdrachten, muziek, sport en dans allemaal in het Engels gebeurt. Het afwisselende programma zorgt ervoor dat de kinderen enthousiast blijven en op die manier extra goed het Engels oppakken.

In de buurt

Kijk door naar de site via de roze button op deze pagina, voor een locatie bij jou in de buurt!

SummerCamp (vanaf 4 jaar)

De kinderen worden ingedeeld op leeftijd. Iedere leeftijdsgroep heeft een eigen programma. De kleinschalige groepen (max. 15 kinderen) bieden de mogelijkheid voor veel individuele aandacht. Er wordt Engels gesproken, maar voor de jongsten wordt uiteraard hulp geboden als dat nodig blijkt. Voor iedere lesgroep is er differentiatie-materiaal aanwezig om de eventuele niveauverschillen op te vangen. De laatste middag wordt het SummerCamp feestelijk afgesloten. De kinderen hebben onderling een high tea. Tijdens de feestelijke “Graduation Ceremony”, waarbij de ouders aanwezig zijn, ontvangen alle kinderen hun SummerCamp certificaat. Tot slot verzorgen de kinderen een voorstelling met zang en dans.

JuniorCamp (groep 7 & 8)

JuniorCamp voor kinderen van groep 7 & 8 inclusief overnachting. Hoe cool is dat?! Meer info vind je op de website, klik door via de roze button.

TeenCamp (voortgezet onderwijs)

Teen Camp is het internationale summer school programma van ProEnglish. Bekijk alle info op de website van Engels voor Bengels, klik direct door via de roze website button.

Meer info en aanmelden

Bekijk alle informatie over het SummerCamp (4-10), JuniorCamp (10-12 jaar) en TeenCamp (12-17 jaar) van Engels voor Bengels op de site en meld je aan, klik snel door via de roze button.
Heel veel plezier!

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief met leuke tips

Engels voor Bengels - SummerCamp

Zwarte Bergweg 4

1272 JN Huizen

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Engels voor Bengels - SummerCamp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het verhaal van Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief