BC Selecta
Het hele jaar door leren badmintonnen bij BC Selecta in Dordrecht
BC Selecta
Bij BC Selecta kan je het hele jaar door starten met badmintonlessen, voor kids vanaf 8 jaar. Elke dinsdag is er training, voor iedereen, op welk niveau je dan ook speelt! Jeugdleden kunnen ook meedoen aan de competitie.
De vereniging zorgt voor schuttles en beginners kunnen zelfs een racket lenen.
Lid worden of een keertje komen kijken? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
BC Selecta
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312 AD Dordrecht
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
DJ Kids
Leer de beginselen van het draaien als een echte DJ met DJ Kids!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Toffe terrasjes voor ouders én kids in en om Rotterdam
Niks leukers dan op het terras vertoeven terwijl de kids zich ook prima vermaken. Hier kan het!