Sportcentrum Blokweer
Op zoek naar een toffe sport? In Sportcentrum Blokweer kan je allerlei sporten uitoefenen!
Sportcentrum Blokweer
In Sportcentrum Blokweer wordt door vele uiteenlopende soorten sportieve Alblasserdammers gesport. Zo wordt er gespeeld, gebadmintont, getennist, geturnd, getwirled, gejudood, gekorfbald, gehockeyed, gevolleyballed, gevoetbald en gesupport.
Benieuwd of er een leuke sport voor jou tussenzit? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.