Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiehotel De Watertoren

Overnachten op een unieke, duurzame locatie in De Watertoren van Dubbeldam!

De Watertoren van Dubbeldam is een uniek en duurzaam hotel & restaurant dat uitkijkt over de polders richting de Biesbosch. Vanaf De Watertoren zit je dan ook zo in het Nationaal Park de Biesbosch of het historische centrum van Dordrecht.

In het restaurant kan je genieten van biologische, seizoensgebonden en streekproducten. Voor kids is er een speciaal kindermenu samengesteld met bijvoorbeeld frietjes en groenten, spaghetti met bolognese saus en slurpsoep.

Mens, milieu en natuur staan hoog in het vaandel, daarom wordt er gebruik gemaakt van duurzame materialen en worden producten waar mogelijk gerecycled.

Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.

Op zoek naar een leuk familie-uitje? Check de Uitagenda!

Familiehotel De Watertoren

Kromme Zandweg 80

3319 LC Dordrecht

Openingstijden Restaurant:
Maandag gesloten
Dinsdag t/m zondag geopend van 10:00 tot 21:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Familiehotel De Watertoren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

FunZone Barendrecht

Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.

Zomervakantie in Dordrechts Museum

Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.

Zomer bij Deltapark Neeltje Jans

Kom deze zomervakantie naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief