Historische Havendagen
De Koevern’se Historische Havendagen in Coevorden is een groot familiefeest!
De Historische Havendagen te Coevorden oftewel de Koevern’se Historische Havendagen zijn 4 dagen vol festiviteiten in het centrum van Coevorden en in en om de gezellige haven.
Op het programma staat: een grote schippersmarkt, rondvaarten, oude motoren en ambachten, waterfietsen, optredens van shantykoren. En nog veel meer.
Een echt familiefeest met veel activiteiten voor jong en oud. De Historische Havendagen in Coevorden worden elke twee jaar georganiseerd.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Apennoten 3+
Apennoten is terug in De Tamboer met Een kist vol Sintliedjes.
Winterfestival Drentse Koe
De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!
Buurman & Buurman gaan naar de maan in De Tamboer!
Een vrolijke, grappige familievoorstelling vol knutselplezier en klunzige avonturen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!
Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!