
Openluchtzwembd de Leewal
De Leewal is een parel onder de zwembaden. Het ligt tegen het unieke heideveld Molenveld aan.
Het openluchtbad De Leewal in Exloo beschikt over een kleuterbad, een polo(wedstrijd)bad, waarin natuurlijk ook op een ontspannende manier baantjes kunnen worden gezwommen en een recreatief bad met een bruisbank, een wildwaterkreek en twee spectaculaire glijbanen (een zogenaamde high wall en multislide).
Verder is er een grote speel- en ligweide met diverse speelattributen, beachvolleybalveld en tafeltennistafels. Ook een restaurette met groot buitenterras ontbreekt niet.
Voor meer informatie, klik op de roze website button!
Meer inspiratie


Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!
Hiep Hap Hoera!
Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!
KinderTheaterFestival, hét festival voor kinderen in De Tamboer
Dit jaar de Jeugdtheaterdag in een nieuw jasje met een nieuwe naam: KinderTheaterFestival.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!