Scrooge in ‘t Veen
Scrooge in ‘t Veen, een betoverende kerstvoorstelling!
Scrooge in ‘t Veen, een betoverende kerstvoorstelling!
Stelt je voor: een oude fabriekshal, een station, een werkplaats voor treinen. Dat is de setting voor Scrooge in ‘t Veen, een unieke kerstvoorstelling waarin erfgoed, theater en muziek samenkomen.
Stichting Muziektheater NIET REmmen organiseert samen met het Industrieel Smalspoormuseum in Erica een bijzondere kerstspecial. Het wereldberoemde kerstverhaal over Scrooge is vertaald naar een eigentijdse locatie in het veen. Verschillende koren, spelers en zangers zorgen voor een indrukwekkend en gedenkwaardig spektakel.
Scrooge in ‘t Veen wordt gespeeld op vier verschillende locaties in het museum. Tussendoor wandel je twee keer kort door de buitenlucht en twee keer maak je een ritje met een van de treinen van het Smalspoormuseum. De voorstelling duurt ongeveer 2 uur.
Datum: 21december
Aanvangstijd: vaste tijdsloten vanaf 16.30 uur
Locatie: Smalspoormuseum in Erica
Toegangsprijs: €17,50 per persoon
Leeftijd advies: vanaf 8 jaar
Het terrein is helaas niet geschikt voor rollator, rolstoel en kinderwagen. Hou rekening met een korte wandeling door nat gras en een tochtje met een halfopen smalspoortrein.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Stichting Industrieel Smalspoor Materieel
Griendtsveenstraat 140
7887 TK Erica
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Innofuture Hardenberg
Kom opnieuw naar een spectaculaire editie van Innofuture in Hardenberg!
Meneer Monster | De Waanzinnige boomhut 5+
Verwacht cartoonesk actietheater vol visuele comedy, energie en spelplezier voor de hele familie.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
35 tips voor het Hemelvaarts weekend. Wat gaan jullie doen?
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!
Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen
Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.