Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mijn eigen kersttafel markt

Mijn eigen kersttafel markt bij het Vlinderparadijs. Ontdek hier alle info.

Ook dit jaar is er weer een “Eigen Kersttafel Markt” in het Vlinderparadijs. Vanaf 1 november kan er weer een tafel worden ingericht met eigengemaakte kerstspullen, tweedehands kerstspullen of gewoon nog nieuwe kerstspullen die over zijn en kunnen worden verkocht.

De lunchroom van het Vlinderparadijs biedt aan ruim 30 tafels de mogelijkheid om spullen te verkopen. Dit kunnen bijvoorbeeld zelfgemaakte kerstkransen en kerststukjes zijn, of leuke kerstkaarten, kerstdecoratie of oude kerstballen. Ook is er een koelkast beschikbaar voor zelfgemaakte kersttaarten.En natuurlijk kan er dan vanaf 1 november ook weer gesnuffeld worden tussen de tafels voor dat ene leuke kerstitem, die bal die je al lang zocht, of een paar mooie kaarten om te sturen naar vrienden die nu toch even niet bezocht kunnen worden.

Het bezoeken van de Eigen Tafel Kerstmarkt kan iedere dag vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur, entree en parkeren is gratis.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Vlinderparadijs Papiliorama

Van Helomaweg 14

7971 PX Havelte

Openingstijden vanaf 1 nov tot 22 dec
Mail direct

Mail direct naar Vlinderparadijs Papiliorama

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Paddenstoelen ontdekken

Paddenstoelen van het Drents-Friese Wold

De jongen die van de wereld hield 9

Kidsprooftip! Een beeldende, muzikale voorstelling met een decor dat tot leven komt.

KinderTheaterFestival | De Tamboer

KinderTheaterFestival, hét festival voor kinderen in De Tamboer met Garage TDI.

Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie 

Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Kabouters uitjes & paden Drenthe

Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!

Vind herfstschatten en ga daarna leuk aan de knutsel!

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!