
Workshop kerstversiering
Workshop kerstversiering vilten. Kom kerstversieringen maken in het bezoekerscentrum Dwingelderveld.
Workshop kerstversiering vilten |Kom kerstversieringen maken in het bezoekerscentrum.
Deze winter biedt Natuurmonumenten bij Bezoekerscentrum Dwingelderveld de mogelijkheid om van echt Drents schapenwol mooie kerstboomversieringen te maken tijdens de workshop wol vilten. Tijdens de workshop wordt uitleg gegeven over de vilttechniek en kan men twee versieringen maken; een kerstengel en een vilten versiering met behulp van een styroporbal. De vilttechniek waar gebruik van wordt gemaakt is het zogenaamde droogvilten. Droogvilten is een manier om wol te laten vervilten, waarbij gebruik wordt gemaakt van wol en een viltnaald. Koffie en thee inclusief.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 12x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.