
Schaapscheerdersfeest Exloo
Komen jullie ook naar het Schaapscheerdersfeest in Exloo?
Het is weer bijna zover: traditioneel worden onze schapen de zaterdag voor Pinksteren met de hand geschoren!
Op 27 mei organiseren we samen met het Dorpsbelangen Exloo en de Dorpsfeest Commissie het Schaapscheerdersfeest en Exeler Fair en Kleintje Dorpsfeest. Tevens vieren De Schaopn dansers uit Exloo hun 50 jarige bestaan op deze dag.
Schapen scheren, wol spinnen en vilten, schapen wassen, NK schapen scheren met de hand, Exeler Fair met diverse kramen met streekproducten, kindervermaak, optredens van de Schaop’ndansers, Muziekvereniging ODO en Wieringer Dangsers en natuurlijk een drankje en een hapje.
Kom je ook de zaterdag voor Pinksteren naar Exloo?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Zomer OERweekend bij Hunebedcentrum
Het Hunebedcentrum knalt uit haar voegen door de vele oermensen. De steentijd, ijzertijd en de bronstijd.
Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe
Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.
Kids Zomervermaak Assen
Ontdek hier alles over het Kids Zomervermaak in Assen. Het leukste gratis kinderfestival in Drenthe!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?
Alsjeblieft 18x zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!