Kerstwandeling Veenpark
Kom 2e kerstdag een kerstwandeling maken in het Veenpark.
Kerstwandeling
Op 2e Kerstdag kan er, tussen 10:00 en 15:00 uur, worden gestart en gewandeld tot 17:00 uur. De uitgezette route is een gezellige gang langs alle activiteiten. Een aantal huisjes is open waar bijvoorbeeld oliebollen worden gebakken, er is muziek in de kerk, natuurlijk ontbreekt de kerstman niet en is er aan leuke activiteiten voor de kinderen gedacht.
Daarnaast kunt u ook nog op eigen gelegenheid door het unieke hoogveengebied van 100 hectare struinen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Het langste Blotevoetenpad van Nederland!
Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het GevangenismuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen
Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.