Douwtrappen met boswachter
Douwtrappen met boswachter
Vroeger stonden de mensen op Hemelvaartsdag al om drie uur ’s nachts op,om zingend en blootsvoets op het gras te dansen
De term dauwtrappen komt daar vandaan. De dauw op het gras zou een zuiverende werking hebben.
Dat dansen en zingen laten we deze ochtend maar achterwege en het is wellicht slimmer laarzen of stevige wandelschoenen aan te doen. Tijdens deze wandeling kan genoten worden van de ontwakende natuur in al zijn schoonheid!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Winterfestival Drentse Koe
De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!
De Zoete Zusjes theatershow 3+
De zoete zusjes lossen het op | Een vrolijk avontuur vol muziek en humor bij theater de Tamboer.
Verlichte trekkertocht Hardenberg
Verlichte trekkertocht HardenbergBlogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.