Gratis Sinterklaasshow
De grootste ONLINE sinterklaasshow van Nederland | Doen jullie ook mee?
Samen met de (hele) school een coronaproof een sinterklaasvoorstelling beleven?
Omdat alle voorstellingen van Tijl Damen deze week geannuleerd zijn, treedt hij
eenmalig deze vrijdag ONLINE op. Voor alle scholen in Nederland!
De show wordt vrijdag 3 december drie keer gespeeld. Zodat het precies in jullie
planning past.
Tijl speelt om 9:00, 10:00 en 11:00. De show duurt 30 minuten.
Het is muzikaal en heel interactief. Stilzitten is geen optie. De voorstelling is geschikt voor kinderen van groep één tot en met vier.
Deelname voor de kinderen & scholen is GRATIS.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
KinderTheaterFestival | De Tamboer
KinderTheaterFestival, hét festival voor kinderen in De Tamboer met Garage TDI.
Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie
Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.
Paddenstoelen ontdekken
Paddenstoelen van het Drents-Friese WoldBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vind herfstschatten en ga daarna leuk aan de knutsel!
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!