Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Vuurvogel

Een leuke kleinschalige kindervoorstelling in het tuintheater van Kleur je Hart

Heb je ook zin in een leuke kleinschalige kindertheatervoorstelling, kom dan deze zomer naar het Tuintheater in Geeuwenbrug (tussen Dwingeloo en Diever) en bezoek de familievoorstelling De Vuurvogel.

Ontmoet de prinses en de Vuurvogel die vol vertrouwen de toekomst tegemoet gaan! Een gedanst verhaal over hoop en vriendschap, geschikt voor de hele familie.

De voorstelling De Vuurvogel (2+) is een bewerking van het klassieke sprookje en wordt speciaal gemaakt voor deze unieke locatie. Kleinschalig, laagdrempelig en een sfeervolle voorstelling in een sprookjesachtige tuin. De voorstelling past geheel in het thema van deze periode. Achter je laten wat was, doorgaan met nieuwe werkelijkheid en hoop en vertrouwen voor de toekomst. Dat is belangrijk om, juist aan kinderen, mee te geven in deze bizarre tijd.

In het minitheater is plek voor tien volwassenen (op 1,5 meter afstand) en twintig kinderen. De Vuurvogel speelt op vier donderdagen en vrijdagen in de zomervakantie: op 9 en 10 juli, 16 en 17 juli, 6 en 7 augustus, 13 en 14 augustus. Iedere speeldag zijn er twee speelmomenten.

Wil je komen kijken, reserveer dan een plekje in het minitheater via de roze website button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kleur je Hart

Rijksweg 4

7985 NS Geeuwenbrug

Mail direct

Mail direct naar Kleur je Hart

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Tuinvogeltelling

Tuinvogeltelling Dwingelderveld

The WIZ Emmen

De jonge Dorothy wordt door een tornado naar Oz wordt meegevoerd. Reis je mee?

Show: Bumbina komt spelen

Kom met Bumba en z'n vrienden mee naar de circustent in deze show van Studio 100!

Innofuture Emmen

Innofuture maakt techniek toegankelijk. Kom jij ook samen met je kids ontdekken?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Zo maak je zelf sneeuw!

Zin in Sneeuw? Dan maak je het toch gewoon zelf! Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief