Spoorzoeken Asserbos
Elk dier laat sporen na...sporen zoeken in het Asserbos
In het Asserbos leven verschillende dieren. Vaak zie je ze niet maar toch kun je er achter komen of ze er geweest zijn. Elk dier laat namelijk sporen na.
Soms zijn dit pootafdrukken, maar het kunnen ook knaagsporen, losse veertjes of andere afdrukken zijn. Ga op zoek naar al deze sporen.
Zo leer je heel veel over de natuur. Deze activiteit is geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar.
Meer info? Klik op de roze website button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Het Drentse Landschap
Kloosterstraat 5
9401 KD Assen
Openingstijden
Vanaf 13.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!