Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Seizoenswandeling

Ga mee op een seizoenswandeling. Leuke belevenis voor het hele gezin!

Kom naar Buitencentrum Boomkroonpad en maak met de gids van Staatsbosbeheer een gevarieerde wandeling over de Hondsrug. Onderweg krijg je alles te horen over de natuur in dit seizoen. Voor zowel kinderen als volwassenen een leuke en leerzame ervaring.

Bij Buitencentrum Boomkroonpad kan je met een gids mee op pad. De gids neemt jou mee voor een gevarieërde wandeling door de Drentse bossen. Wil je meer weten over het ontstaan van de hondsrug, de keienpaden die door het bos liggen en de dieren die hier in het bos leven? Dan is het de moeite waard om eens mee te gaan. De gids van Staatsbosbeheer verteld er graag over. 

De wandeling is voor het hele gezin, jong en oud. Meer info via de roze website button.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Buitencentrum Boomkroonpad

Steenhopenweg 4

9533 PN Drouwen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Buitencentrum Boomkroonpad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Rodermarkt Feestweek

Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?

Weekend van de Wetenschap

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!

Stoofperenfeest

De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!

10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen

Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Eropuit met je peuter & kleuter

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Kabouters uitjes & paden Drenthe

Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!

24x beleefbossen in het Noorden

Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief