Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

(Natuur)Speeltuin Theehuis

Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in Havelte

Er is bij het theehuis veel te beleven: de prachtige speeltuin, het spetterende waterplein en de deinende luchtkussens en trampolines. Allemaal gratis te gebruiken mits je een consumptie bij ons bestelt! Het is niet toegestaan om zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen. Wilt je een balletje slaan op onze midgetgolfbaan die naast het theehuis ligt? Ook dat kan!

Zij kunnen ook je arrangement helemaal compleet maken met een prachtige rondrit per oude legertruck door het Holtingerveld. Leuk voor jong en oud!

??De Heide Express rijdt u door een schitterende omgeving met bos, heide, hunebedden, grafheuvels en restanten uit de Tweede Wereldoorlog. Ook een bezoek aan de schaapsherder met zijn kudde is mogelijk.??

Meer info? Klik op de roze website button!

Speeltuin 't Hunebed

Van Helomaweg 47

Havelte

Openingstijden Zie website
Prijs Speeltuin is gratis mits consumptie
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Wandelen als een Mammoet

Een leuke wandeling met historie en twee levensgrote mammoeten!

Meivakantie bij Zeemuseum Miramar

Super leuke kinderactiviteiten bij Miramar Zeemuseum in Vledder.

Laarzenpad Norg

Ontdek het laarzenpad in Norg! Plezier voor het hele gezin!

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief