
De kleine boze heks
De kleine boze heks Verhaal en doe-activiteit!
Maak kennis met de kleine boze heks
Van 13.30 tot 15.30
Ze woont in een klein huisje in het bos en ik vertel over haar.
Daarna maak je je eigen heks, wat heeft ze aan?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Duurzaamheidsentrum Assen
Bosrand 2
9401 SL Assen
Openingstijden
Van 13.30 tot 15.30Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Rodermarkt Feestweek
Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?
10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen
Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?
Weekend van de Wetenschap
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!