Alpaca Tea time
Dromen komen uit: Knuffelen en tea time tussen de heerlijke zachte Alpaca's in Lemelerveld.
Uniek in Nederland knuffelen met alpaca’s onder het genot van een kopje thee met een heleboel lekkers!
Is zo’n alpaca knuffel ook jouw ultieme droom? Knuffelen, foto’s maken en genieten van thee, snoep, koek & chocolade terwijl de alpaca’s nieuwsgierig om je heen dartelen? Bij hun in Lemelerveld kan dat! Reserveer snel want vol = vol.
LET OP! vanaf 10 jaar!
Benieuwd naar de arrangementen? Klik op de roze website button!
Alpaca Boerderij
Openingstijden
In overleg.Prijs
Druk op de paarse button voor meer info.
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie
Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!
KinderTheaterFestival, hét festival voor kinderen in De Tamboer
Dit jaar de Jeugdtheaterdag in een nieuw jasje met een nieuwe naam: KinderTheaterFestival.
Herfst op boerderij de Drentse Koe
Kom naar Speel- & IJsboerderij De Drentse Koe. Hier is het altijd speelweer, binnen én buiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!