
Zwemmen in Zuidwolde
Het is heerlijk vertoeven in openluchtbad de Waterlelie in Zuidwolde! Zwemmen, glijden en spelen!
Het is heerlijk vertoeven in openluchtbad de Waterlelie in Zuidwolde! Zwemmen, glijden en spelen!
Het is een mooi gerenoveerd zwembad en leuk voor een middagje zwemmen met het gezin!
Diverse baden, ook voor peuters. Met lig- en speelweide, horecapunt en een toffe glijbaan.
Meer info? Klik op de roze website button!
Zwembad de Waterlelie
Sportlaantje 6
7921 BT Zuidwolde
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 12x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!