
Zwemmen in Gieten
Zwembad Zwanemeer is een prachtig gelegen openlucht zwembad in de bossen van Gieten.
Of je nu een sportief baantje wilt trekken in het grote wedstrijdbad of met het hele gezin al spelend wilt zwemmen in het recreatiebad; in zwembad Zwanemeer is het mogelijk.
Het recreatiebad is middeldiep en beschikt daarnaast over een bruisbad én stroomversnelling. Voor extra veel speelplezier is er een reuzewaterglijbaan waar kinderen vanaf kunnen roetsjen. Voor de peuters is een apart peuterbad gemaakt waar ze heerlijk onder toeziend oog van de ouders kunnen spetteren en spelen in het verkoelende water. Gegarandeerd blije gezichten!
Zin in een hapje tussendoor? Er valt veel te kiezen met eten en drinken bij hun horeca. Van een frietje met een broodje frikandel tot tosti’s, pistoletjes of spirello. Wat je ook kiest, als je op hun terras zit is het genieten.
Wil je een leuk feestje in het zwembad regelen voor veel kinderen? Dan kan dat voordelig met hun speciale kinderfeest pakketten vanaf 5 personen.
Zwembad Zwanemeer
Oude Groningerweg 18
Gieten
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!