Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oktober kindermaand

Oktober is kindermaand bij " De Wachter' in Zuidlaren. Van koekjes bakken tot spelen!

Ook De Wachter doet weer mee aan Oktobermaand-Kindermaand op zaterdag 5 en 19 oktober.
Het motto is: Meer dan koekjes…

Koekjes bakken is één groot feest. En de geur van versgebakken koekjes is overheerlijk. Kom je ook? In het museum staan bakkers klaar om samen met jou koekjes te bakken. Grote, kleine, dikke en dunne.

En als de koekjes eenmaal in de oven staan dan is er nog van alles te doen in het museum. Je kunt orgeldraaien, wegen, klompbootjes beschilderen, stelten lopen en hoepelen.

Reserveren moet en dat kan via de mailbutton. Je krijgt dan de begintijd per email toegestuurd.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Museum de Wachter

Bolwerk 11

9471 AT Zuidlaren

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Museum de Wachter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bak ook mee voor KiKa!

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Show: Bumbina komt spelen

Kom met Bumba en z'n vrienden mee naar de circustent in deze show van Studio 100!

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!

Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief