
Eten, drinken, genieten!
Paviljoen Nijstad is een eigentijds restaurant aan het strand van Hoogeveen. Kidsprooftip!
Hier kan je het hele jaar genieten aan het water. Een unieke plek waar niks moet maar alles mag. Dus relax en krijg direct een vakantiegevoel.
Naast eten, drinken en genieten kunt je ook bij hun terecht voor feesten en babyshowers!
Hebben jullie ze al ontdekt?
Klik op de roze website button voor meer info!
Leuk! Paviljoen Nijstad werkt met uitsluitend verse en lokale producten. Goed voor ons, goed voor Drenthe!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!