Herfstvakatie tip!
Zwemmen in de herfstvakantie! Molenduinbad in Norg biedt waterpret voor jong en oud!
Molenduinbad Norg is hét overzichtelijke familiebad in de buurt, waar professionaliteit en gezelligheid centraal staan. Dat zie je in alles terug; de accommodatie is altijd netjes schoon, er heerst een prettige sfeer en het is er overzichtelijk. Tijdens de openingstijden kan jong en oud heerlijk komen zwemmen.
Neem een duik in het heerlijke 25 meter bad met een watertemperatuur van 30 graden en trek er rustig je baantjes. Tussendoor kunnen de kids zich uitleven in de glijbaan. Deze 30 meter lange baan is geschikt voor kleine kinderen maar ook uitdagend voor de grotere kinderen door de tijdregistratie en de te verbeteren topscore. Ook kun je nog zwemmen in de stroomversnelling en spelen in het recreatiebad.
Heb je genoeg gezwommen en wilt je even ontspannen, dan kunt u terecht in de stroomversnelling of even rustig bijkomen op de bubbelbank. Daarnaast kunt je gebruik maken van het Turks Stoombad. Deze afgesloten cabine biedt een half uur ontspanning en totale rust. Het bad is uitermate geschikt voor (kleine) kinderen door het peuterbadje en het vele spelmateriaal.
Kortom, een zwembad voor jong en oud! Klik op de ‘roze button’ voor overige informatie!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Molenduinbad Norg
Eenerstraat 52
9331 HD Norg
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Verhalenavond
Luister naar meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.
Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie
Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.
Puppet International Meppel | Herfstvakantie tip!
Wees welkom in de wereld van de verbeelding en de magie. Van verrassing, vermaak én verdieping.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!