
De wereld van OERRR
Bij bezoekerscentrum Dwingelderveld ligt speelnatuur waar je blij van wordt!
Bij het bezoekerscentrum Dwingelderveld is er een speurtocht verkrijgbaar die kinderen op een andere manier naar hun omgeving laat kijken.
Kom langs en ervaar ‘De Wereld van OERRR’. Het zal je verrassen! Een reis door de wereld van OERRR
Rondom het bezoekerscentrum is er van alles te zien en te doen. Een natuurlijke speelplek met waterplassen, een waterpomp waar je naar hartelust water op kunt pompen, dammen kunt maken, zandkastelen kunt bouwen en nog veel meer. Ken je het ‘Mozespad’ al? Als je daar door loopt waan je je bijna onder water. Je kunt precies zien wat er in, op en onder water gebeurt.
In het voorjaar kun je de ontwikkeling van kikkerdril tot echte kikker helemaal volgen in het ven. En in de zomer waan je je in een echt dorp als je door de bramentunnel het wilgenhuttendorp binnen sluipt. Wil natuurlijk mag een klimtoestel niet ontbreken! Genoeg ingrediënten om een gezellige middag in de natuur door te brengen.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website” button voor meer info!
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Meer inspiratie


Hiep Hap Hoera!
Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!
Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie
Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.
Verhalenavond
Luister naar drie meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!