
Met Bas de Das
Op avontuur met Bas de Das in Balkbrug!
Het Speelnatuurpad in Balkbrug is een vrij toegankelijk speel-, ontdek- en belevingspad.
Door de poort te openen en het pad van Bas de Das te volgen, maken kinderen kennis met verschillende huisjes en verstopplekken van de dieren in het Reestdal.
De takkenril van de Egel, een insectenmuur, de libellen en kikkerpoel, klimmen in het huisje van de Specht en ervaar hoe het is om in een levensgrote Koolmezenkast te zitten.
Aan het eind, op de speelplek, kunnen kinderen naar hartenlust spelen, klimmen, klauteren, sjouwen, hutten bouwen; het mag en kan allemaal!
Startpunt is Bezoekerscentrum De Wheem in het Reestdal.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze” button!
Bezoekerscentrum De Wheem
Oud Avereest 22
7707 PN Balkbrug
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Zeemuseum Miramar
Super leuke kinderactiviteiten bij Miramar Zeemuseum in Vledder.
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Pasen en meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Indoor Speelparadijs
Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!