Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bospad de Paasbergen

Heerlijk zwemmen in de buitenlucht met het hele gezin!

Liggend in het Dwingelderveld, openluchtzwembad Bosbad de Paasbergen.

Het openlucht heeft glijbanen,een peutergedeelte, duikplanken, snackbar, beachvelden en een mega ligweide.

Kortom een heerlijke locatie met mooi weer om met het hele gezin te vertoeven!

Bosbad de Paasbergen

Anserpad 2

7991 SC Dwingeloo

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Bosbad de Paasbergen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Indoor Speelparadijs Funzone Hoogeveen

Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum

Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum

Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder

Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief