Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KreaDoe Lentefestival

Van 11 t/m 13 april verandert de Jaarbeurs Utrecht in een paradijs voor creatievelingen!

Te gek ouder-kind uitje: de Jaarbeurs staat een heel weekend vol met creatieve stands en workshoptafels! Vind jouw favoriete knutselitems of ontdek een nieuwe hobby.

Van 11 t/m 13 april zijn gezinnen welkom om rond te struinen langs talloze inspirerende stands. Ontdek nieuwe hobby’s en doe mee aan de creatieve workshops. Van sieraden maken en handlettering tot koekjes versieren en schilderen, er is genoeg te doen voor jong en oud.

Kinderen kunnen zich uitleven op het speciale Kidsplein met schminken, knutselen en een rad van avontuur. Misschien spot je zelfs een bekende influencer zoals CreaChick of Jill! Even pauze? Geniet van inspirerende presentaties in het theater en heerlijke snacks!

Tip: Tieners van 8 t/m 16 jaar betalen een gereduceerd tarief voor de KreaDoe!

Klik via de roze button door naar de site voor tickets, alle workshops en het volledige programma!

Data:

  • vrijdag 11 april 2025
  • zondag 13 april 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Jaarbeurs Utrecht

Jaarbeursplein 6

3521 AL Utrecht

Openingstijden Vrijdag 11 april t/m zondag 13 april van 09:30 – 17:00 uur
Prijs Zie website
Toon op kaart

Meer inspiratie

10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen

Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?

Weekend van de Wetenschap

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!

Stoofperenfeest

De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!

Rodermarkt Feestweek

Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kabouters uitjes & paden Drenthe

Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!

24x beleefbossen in het Noorden

Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Eropuit met je peuter & kleuter

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief