Natuurkamp Terschelling
Ontdek op kamp met NJN alles over de dieren en planten op dit mooie Waddeneiland.
De NJN organiseert dit jaar 2 piepkampen speciaal voor haar jongste leden (11-13 jaar). Skylge 3 vindt plaats op Terschelling, de Friese naam van Terschelling is Skylge.
Bijzonder aan dit Waddeneiland is dat er veel verschillende natuur is. Je komt heide en bos tegen, maar er is natuurlijk ook het strand en de zee. Op dit kamp kun je leren over libellen en vlinders, vogels, bloemen en planten of schelpen en zeeleven.
Natuurlijk is er ook genoeg tijd om lekker te zwemmen en in de avond worden er spellen gedaan of zit je bij het kampvuur. De NJN heeft allemaal tradities waar je op piepkamp mee geïntroduceerd wordt. Dit kamp is dan ook speciaal voor jongeren van 11 t/m 13 die de NJN nog niet kennen en nog nooit met de NJN op zomerkamp zijn geweest. Wat gebeurt er allemaal op de rustdag en tijdens de bonte avond?
Na de kampweek kun je je aansluiten bij NJN en nog veel meer leuke excursies samen doen, misschien word je volgende kamp wel een van de 12-25 jaar kampen.
De piepkampen zijn ieder jaar weer een groot succes!
Naast het Natuurkamp op Terschelling zijn er meer leuke natuurkampen.
Op zoek naar meer info over het piepkamp op Terschelling? Of wil je je kind aanmelden? Klik dan via de roze button door naar de site!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!
Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
Dé Sinterklaas intochten 2025 van Drenthe
De leukste sinterklaasintochten van 2025 in Drenthe! Zaterdag 15 november is het eindelijk weer zover!