Kinderfeestje in de gevangenis
Een misdadig leuk kinderfeestje vieren? Dat kan bij het Gevangenismuseum in Veenhuizen.
Kinderfeestje
Wist je dat je ook je verjaardag in het Gevangenismuseum kan vieren? Bij ons heb je een mooiend en misdadig leuk kinderfeestje! Nodig je vrienden en vriendinnen uit om op avontuur te gaan in Veenhuizen en volg het spannende spoor van de Vloek van Veenhuizen.
In het Gevangenismuseum wordt een eeuwenoud verhaal verteld. Het verhaal van Gaius, die smoorverliefd is op Marieke. Maar… Gaius is vervloekt en voor eeuwig opgesloten in een verborgen cel. Alhoewel, voor eeuwig…? Je maakt een reis door de tijd en leert in iedere tijdsperiode één van de vrienden van Gaius kennen. Gaandeweg ontdek je de spreuk die de vloek opheft. Lukt het jullie om Gaius te bevrijden?
Breid je feestje uit
Wil je meer dan alleen de Vloek van Veenhuizen oplossen? Je kunt je kinderfeestje uitbreiden met verschillende opties:
-Een bezoek aan een echte strafgevangenis
-Een rondrit door Veenhuizen in de Boevenbus
-Lekker eten in ons restaurant met een kinderfeestmenu
Benieuwd naar de mogelijkheden? Kijk dan snel via de roze website button de mogelijkheden.
Nationaal Gevangenismuseum
Oude Gracht 1
9341 AA Veenhuizen
Openingstijden
In overlegPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!