
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Pasen en meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Pasen en meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Het Nationaal Gevangenismuseum Veenhuizen biedt tijdens Pasen en de meivakantie een interactief programma voor gezinnen met kinderen. Kom langs voor een leerzaam én leuk uitje, vol speurtochten, creatieve workshops en bijzondere verhalen.
Paasspeurtocht: op jacht met Lange Leo
Tijdens het Paasweekend (19 t/m 21 april) speelt Lange Leo voor Paashaas en verstopt hij paaseieren in het museum. Met de gratis speurtocht (in combinatie met een museumbezoek) gaan kinderen op zoek naar de eieren en kraken ze de code voor een kleine verrassing.
Gezinsactiviteiten in de meivakantie
Tijdens de meivakantie is er in het Gevangenismuseum van alles te doen voor gezinnen. Kinderen kunnen op avontuur met de spannende speurtocht Kraak de Code op hun eigen smartphone.
Jongere speurneuzen gaan op pad met Lange Leo, terwijl kinderen tussen de 7 en 12 jaar de geheimzinnige Vloek van Veenhuizen proberen te ontrafelen.
Op maandag 28 en dinsdag 29 april kunnen kinderen meedoen aan een bijzondere creatieve workshop. Ze schilderen hun eigen gedenksteentje en staan stil bij het verhaal van de weeskinderen die vroeger in het gesticht woonden waar nu het museum is gevestigd.
Meer info via de roze website button
Nationaal Gevangenismuseum
Oude Gracht 1
9341 AA Veenhuizen
Toon op kaart
Meer inspiratie


Storyworld in de meivakantie
Kom tijdens de meivakantie naar het stoere Storyworld museum in Groningen!
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Pasen en meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Indoor Speelparadijs
Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!