Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Meneer Monster | De Waanzinnige boomhut 5+

Verwacht cartoonesk actietheater vol visuele comedy, energie en spelplezier voor de hele familie.

Gebaseerd op de gelijknamige kinderboeken serie van Andy Griffiths en Terry Denton
Andy en Terry moeten een theatervoorstelling maken over hun waanzinnige boomhut. Klinkt simpel… maar waar haal je vliegende katten, een limonadefontein, een apeninvasie én een reuzengorilla vandaan? Gelukkig hebben ze keihard gerepeteerd. Ze zijn er bijna klaar voor, maar eerst nog even 100 marshmallows eten en de papegaai kietelen!

Verwacht cartoonesk actietheater vol visuele comedy, energie en spelplezier voor de hele familie. Deze voorstelling won in 2018 de Zapp Theaterprijs én een Zilveren Krekel – en is nog net zo waanzinnig als het boek zelf!

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen is begin mei 2025 bekroond met een Diamanten Boek. Van het boek werden sinds het verschijnen in 2013 meer dan 200.000 exemplaren verkocht, genoeg voor de diamanten status binnen het genre kinderboeken.

Kinderen tot en met 12 jaar vrije toegang

Mede dankzij een donaties, kunnen wij in seizoen 2025-2026 op een geselecteerd aantal voorstellingen vrije toegang bieden voor kinderen tot en met 12 jaar. Voor deze voorstelling betalen alleen personen vanaf 13 jaar toegang. Reserveren is voor iedereen verplicht.

Data:

  • zaterdag 9 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater De Tamboer

Hoofdstraat 17

7902 EA Hoogeveen

Openingstijden za 09 mei 2026 om 16.00 uur
Prijs Kids vrije toegang
Mail direct

Mail direct naar Theater De Tamboer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Drenthe

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Valentijnsdag met lichtjeswandeling Boomkroonpad

Beleef Valentijnsdag tijdens de lichtjeswandeling bij het Boomkroonpad.

Winterwandeling boswachter

Winterwandeling met de boswachter

Voorjaarsvakantie: boeiende gezinsactiviteiten

Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oude cel, of met een oude Boevenbus mee?

Kinderfilm Charlie The Wonderdog

Een vrolijke kinderfilm vol avontuur en vriendschap!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

24x beleefbossen in het Noorden

Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief