Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
“Aanschouw de zee”, met deze woorden is het ooit begonnen. Na de vondst van een “uiterst teer en wonderschoon schelpje” voelde juffrouw Warners de roeping om haar eigen museum te beginnen, zodat iedereen de schatten uit de zee zou kunnen bewonderen.
Voordat zij op haar 55e met reizen begon, had zij al een heel divers leven geleid, met verschillende tegenslagen door haar broze gezondheid, maar ook de gedrevenheid om zich te ontwikkelen en voor anderen van betekenis te kunnen zijn. Deze vastberadenheid heeft uiteindelijk geleid tot Miramar Zeemuseum, waar de meest wonderlijke schelpen, zeesterren, krabben en andere dieren nog altijd te zien zijn.
In deze jubileumtentoonstelling ‘Warners Wondere Wereld’ word je meegenomen op de grote reis van haar leven. De Blauwe Dame laat je graag haar bijzondere levensverhaal zien.
Zeemuseum in Vledder
Daarnaast is er in Miramar voor kinderen ook van alles te beleven. Volg een speurtocht door het museum, doe mee met de activiteiten in het Miramar ZeeLab, ontdek de walvisroute in onze museumtuin of loop het Jutterspad, de speel- en beleefroute in het bos achter het museum.
Komen jullie samen ontdekken?
Data:
- vrijdag 17 april 2026
- dinsdag 21 april 2026
- woensdag 22 april 2026
- vrijdag 24 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
OERRR Eieren zoeken
OERRR - Eieren zoeken in het Dwingelderveld!
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
Meivakantie in het Zuiderzeemuseum
Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!